Fotografia portretowa


Fotografia portretowa

Fotografia portretowa, oprócz zdjęć architektury jest moją ulubioną formą wyrazu. Pozwala obserwować i zagłębiać historie różnych ludzi. Historia ta wypisana jest nie tylko na twarzy, ale również na dłoniach, sylwetce, widać ją w ludzkich oczach. Przestrzeń, w której żyjemy, osoby i rzeczy którymi się otaczamy, mówią o nas więcej niż słowa. Pokazują naszą osobowość, temperament i cechy charakteru.

Fotografia portretowa towarzyszy mi od początku kariery zawodowej choć muszę przyznać, że pierwsze zdjęcia tego typu wykonałem spontanicznie, niemal przypadkowo. Wiele lat temu brałem udział w promocji pewnej marki telefonów. W tamtych czasach nie posiadałem jeszcze własnego aparatu i sprzęt pożyczałem od znajomych. Codziennie miałem w rękach inny aparat fotograficzny. Na zakończenie projektu postanowiłem uwiecznić jego uczestników. Wtedy wykonałem swoje pierwsze portrety, które do tej pory mam w archiwum.

.
portrety

 

! Posiadam szeroką ofertę sesji zdjęciowych. Zrealizuję dla Ciebie:

  • sesję wizerunkową,
  • sesję firmową,
  • portrety środowiskowe,
  • portrety reporterskie,
  • zdjęcia indywidualne,
  • fotografie rodzinne.

 

! Wykonuję fotografie na potrzeby mediów, stron www, portali społecznościowych, serwisów branżowych oraz do profesjonalnego wydruku, w standardowym formacie dużej klatki profesjonalnego sprzętu marki Nikon albo wielkogabarytowe.
.
nauka.

Profesjonalna sesja portretowa pozwala ukształtować wizerunek, wykreować pożądany obraz. Fotografia tego typu dopełni wystrój biura i sprawi, że wzbudzisz zainteresowanie swoją osobą w kontrahentach i konkurencji oraz zyskasz uznanie wśród współpracowników.

Kreatywna sesja firmowa pozwoli wypromować biznes na rynku krajowym i międzynarodowym. Zwróci uwagę potencjalnych wspólników, pomoże wyróżnić się. Sesja fotograficzna podniesie Wasz prestiż, zwiększy popularność, a dzięki umiejętnemu powiązaniu Public Relations Waszej marki z wizerunkiem profesjonalnie wyeksponowanym na zdjęciach, sprawi, że będzie o Was głośno. Firma pokaże, że ma potencjał, że nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, jest nowoczesna i nastawiona na sukces.

Fotografia portretowa dla klientów indywidualnych może posłużyć jako oryginalna ozdoba salonu lub biurka. Jest także ciekawym pomysłem na wyrafinowany prezent. Profesjonalna sesja portretowa może być wyjątkowym wydarzeniem pozwalającym uwiecznić niepowtarzalny moment w życiu fotografowanego. Podczas jej realizacji masz możliwość spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy, dojrzeć zalety i uwierzyć w drzemiący w Tobie potencjał.

 

8609d

 

Zdjęcia mojego autorstwa wykonywane są z pomysłem skrojonym specjalnie do indywidualnych potrzeb klienta, w dopasowanym miejscu i stylistyce. Wspólnie dobierzemy przestrzeń, która podkreśli Twój indywidualizm i pokaże to, co w Tobie najlepsze i najpiękniejsze. Postaram się także by zdjęcia podkreśliły specyfikę Twojego biznesu. Zawsze dokładam starań, by sesja była niezapomnianym przeżyciem, zaś jej efekty stanowiły ukoronowanie wspólnej pracy włożonej w proces twórczy.

Nie wahaj się i zadzwoń. Pozwól mi się wykazać. Jeśli okażesz mi swoje zaufanie i umożliwisz swobodę działania, możesz spodziewać się ciekawych, niebanalnych efektów.

DSC_4422a_8-1.

 

moje wystawy:

Otwarcie I linii Metra- 2009 r.,
Ja w Twoim obiektywie- 2010 r.,
Miasto Moje- 2012 r.,
Naukowcy, Laboratoria, Eksperymenty- 2014 r.

Zapraszam do obejrzenia galerii „fotografia portretowa” w moim wykonaniu,
zdjęć realizowanych na potrzeby książek, albumów, informatorów, mediów elektronicznych, form komunikacji w biznesie, polityce i życiu prywatnym.
 qzzzJa pracuję siedem dni w tygodniu; moja wyobraźnia i kreatywność na okrągło. Warto to wykorzystać!.

Ja pracuję siedem dni w tygodniu; moja wyobraźnia i kreatywność na okrągło. Warto to wykorzystać!

szybki kontakt do mnie:
Grzegorz Krzyżewski
kom.: +48 602861707
e-mail: kontakt@indywidualista.com.pl