Fotografia Studyjna


Fotografia Studyjna

W ofercie mam również fotografię studyjną realizowaną na potrzeby biznesu, show biznesu, modelingu, polityki, projektantów, stylistów, agencji prasowych oraz wydawców prasy kolorowej.

! Chcesz mieć dobry portret- jest to oferta dla Ciebie!

Sesje wizerunkowe i portretowe, przeznaczone są dla osób dbających o wizerunek swój lub kształtujących identyfikację wizualną podopiecznych; osób publicznych, artystów czy liderów firm; specjalistów ds mediów, branży Public Relations; trenerów personalnych, polityków, lekarzy, prawników; specjalistów pragnących w fachowy sposób wypromować i utrwalić image; stworzyć resume, curriculum vitae, czy skonstruować portfolio w branży modowej i w modelingu.

Dbamy o dietę, sportowy tryb życia, garderobę i często zapominamy, że warto się tym pochwalić. Oferuję wykonanie sesji zdjęciowych na potrzeby stron WWW, portali czy serwisów branżowych; realizację sesji pamiątkowych i okolicznościowych; zatrzymujących mijający czas w kadrze, w postaci plików cyfrowych lub wydruków. Może być to znakomity prezent dla osoby bliskiej, wieczór panieński, kawalerski, czy sesja narzeczeńska; również nietypowa pamiątka rodzinna.

Sesje, portrety i akty wykonywane są w studio fotograficznym , z udziałem wizażystki, po wcześniejszej rezerwacji terminu. Najlepsze ujęcia poddawane są obróbce graficznej i trafiają do klienta w ciągu kilku dni… Profesjonalne zdjęcia potrafią bardzo korzystnie wpłynąć na nasz wizerunek. Warto o to zadbać już teraz!

Ja pracuję siedem dni w tygodniu; moja wyobraźnia i kreatywność na okrągło.

Warto to wykorzystać!

 kontakt do mnie:
Grzegorz Krzyżewski
kom: +48 602 861 707
indywidualista@interia.pl